Antinės žaliavos

Jūs esate čia: Pradžia / Paslaugos / Antinės žaliavos

Antrinės žaliavos – tai perdirbti tinkamos pakuočių, stiklo, plastiko, metalo, popieriaus ir kartono atliekos. Mūsų naudojami antrinių žaliavų surinkimo konteineriai yra nauji ir modernūs, atliekas iš jų išvežame specialios paskirties automobiliais su įmontuotais presais ir konteinerių kėlimo įrenginiais.

Antrinių žaliavų surinkimas iš individualių namų valdų

Antrines žaliavas iš privačiose valdose esančių konteinerių surenkame ir perdirbti skirtas stiklo, plastiko bei popieriaus atliekas.

Antrinių žaliavų surinkimas iš privačių įmonių ir įstaigų

Įmonių ir įstaigų kiemuose galime pastatyti specialius antrinėms žaliavoms rinkti skirtus konteinerius. Antrinių žaliavų išvežimas yra nemokamas pagal iš anksto suderintą grafiką.

Lauke statomi atliekoms rūšiuoti skirti plastiko-popieriaus (1,1 m³) ir stiklo (0,12 m³) konteineriai.

Antrinių žaliavų surinkimas iš gamybos įmonių

Vykdydamos veiklą įvairios gamybos įmonės, spaustuvės, prekybos centrai sukaupia didžiulius kiekius popieriaus, plėvelės ir kitų antrinių žaliavų bei įvairių pakuočių atliekų. Mes tokioms įmonėms siūlome specialią įrangą – presuojamuosius konteinerius, didelės talpos tinklinius ar metalinius (5 m³) konteinerius. Tai padeda įmonėms patogiai ir saugiai kaupti susidarančias atliekas.

Gamybos įmonių teritorijose statomi antrinių žaliavų konteineriai ir talpyklos:

  • Tinkliniai 3–5 m³ konteineriai, skirti plastikui, popieriui bei stiklui surinkti
  • Konteineriai skirti atliekoms, kurios gali būti presuojamos (plastikas, popierius, buitinės atliekos ir t. t.). Presas veikia įjungtas į elektros tinklą. Tinkamas tokiose įmonėse, kur per savaitę susidaro daugiau kaip 20 m³ atliekų.